Hakkımızdaİzmirde faliyetlerine başlayan Tuğra Teknoloji, bilişim hizmetlerini müşterilerinde üst seviyede memnuniyet yaratacak ürünlerin çözüm ortağı olarak “Geleceği yaratmanın” heyecanıyla devam ettirmektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizle ürün ve servis hizmetlerinde farklılaşmayı kendimize amaç edindik, hizmet verdiğimiz kuruluşların bir alt departmanı gibi çalışmayı ilke haline getirdik.

Gerek dünyada gerekse Türkiye’ de bilişim sektörü, iş dünyasının belirleyici güçlerinden biri haline gelirken ” Memnuniyet odağımız” diye tanımladığımız müşterilerimizin iş verimini artırabilmeleri için “Çözümler üretmeyi” önceliklerimiz arasına koyduk. Bu nedenle, ürün ve altyapı hizmetlerinin ardından sınırsız bir teknik desteği sağlayabilmek için “Tamamı sertifikalı teknik servis çalışanlarımızı” sürekli bir eğitime tabi tutarak “Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi” ilkesiyle mevcut müşterilerimizdeki memnuniyetimizi her geçen gün bir üst seviyeye çıkarmaktayız. Belirtiğimiz gibi amacımız, bildik kalıpların da ötesine geçerek sektörümüze ilişkin dünyadaki tüm yenilikleri günü gününe takip etmek ve bu bilgimizi “Müşterilerimizle” paylaşmaktır.

Müşterilerimizde ürün ve çözümlerimizi sunarken, satış ve satış sonrası kalite politikamız “Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi” dir.

Misyon

Standartların Dışına Çıkmak
Tuğra Teknoloji çalışanları olarak amacımız, bilişim sektöründe yenilikleri en yakından takip eden ve bunu en hızlı ve pratik şekilde “müşterilerine” sunan öncü bir firma yaratmak.

Vizyon

Çözüm Üretmek
İş dünyasının rekabet yoğun ortamında “müşterilerimize” hızlı ve pratik çözümler üretmek… ürettiğimiz çözümlerin sağlıklı yürümesine destek olmak…